Hakkımızda

Erik Sport 

Bir Mersa Şirketi kuruluşu olan Erik Sport 1995 yılından bu yana Spor Giyiminde, eşofman, şort, swit şort, tşört, pantalon, moni üretmektedir.

Spor giyiminde rahatlığı, şıklığı ve kaliteyi ön planda tutan firmamız; bay, bayan, çocuk ve aynı zamanda büyük (47, 48,...70) beden ürün yelpazesiye de hizmet vermektedir.


Bursa'daki imalatı ve İstanbul Laleli'deki showroomuna, 2004 yılı itibarıyle İstanbul-Esenyurt'ta bulunan 3500 m2' lik alanı ve 120 kişilik çalışanıyla hizmet veren fabrikayı da bünyesine katmıştır.

Ürünlerimizin tamamı örme polyester kumaş olmak üzere 2 gruba ayrılmıştır. Kumaş ve aksesuarlarımızın tamamı yerli üretim olup, 1.sınıf ürünlerle hizmet vermektedir.

Şirketimiz geniş ürün çeşitleriyle, yurt içi ve yurt dışı pazarlarında yer almaktadır.

Misyon

Spor giyimde rahatlık şıklık ve kalite herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Erik Sport ailesi olarak, 3600m2 imalat alanımız ve mağazamızla birlikte bunun için çalışıyoruz.


0

m2 kapalı üretim alanı

Vizyon

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumluluk alan yaklaşımımızla spor tutkunlarına ve spor giyimi tercih eden müşterilerimize rahat ekonomik ve şık ürünler üretmek.


0

Tecrübeli Çalışan
0

Binlerce mutlu müşteri